• 0216 527 38 55

  • lazertek@latek.net

  • İMES SAN SİT. B.202/18 ÜMRANİYE/İSTANBUL

Lazertek 1953 yılında makine ve ekipman üretimi yapmak üzere kuruldu.2000 yılında Lazertek , Latek markası ile döner kesme makineleri ve motorlu döner ocakları üretimine başladı .

Motorlu Döner Ocağı 
Latek Döner Ocakları büfe ve restaurantlar için kullanımı kolay ideal bir döner pişirme cihazıdır.Pişirici seramikler yüksek sıcaklığa ulaşarak döner etini kurutmadan pişirerek lezzetli bir damak tadı vermektedir.

Elektrikli Döner Kesme Makinası
Latek Elektrikli Döner Kesme Makinaları,döneri pratik ayar mekanizması ile istediğiniz incelikte keser.Uzun süreli kesimlerde kesme kafası ağırlığı en aza indirildiğinden kullanıcıyı yormaz. Emniyetli ve yüksek kapasitede kesim yapan elektrikli bıçaklarımız uzun ömürlü ve güvenilir ekipmanlardır.

Ekipmanlarımız gaz ve elektrik testlerinden başarı ile geçerek, CE belgesi Avrupanın akretide kuruluşu tarafından onaylanmıştır.

Misyonumuz

Lazertek, Latek tescilli markası ile Gıda, Market ve Endüstriyel Mutfak Ekipmanları üretiminde sektörün ön sıralarında yer almayı hedeflemiştir.

Latek uluslararası pazarda kazandığı deneyimle ürettiği ekipmanları sürekli geliştirerek ve yenileyerek size en üst düzeyde kullanım kolaylığı ve güvenliği sağlayan ileri teknoloji ürünler sunmaktır.